Klientské reference

TianDe mi pomohlo jednak s poporodními problémy jako bylo špatné hojení, padání vlasů a vy čerpání z nočního vstávání. A ty jsi mi Janičko ukázala, že věnovat čas sama sobě, rozmazlovat se, hýčkat a především pečovat o své zdraví je opravdu důležité. Stejně tak jsi mi ukázala, že nemusím být pouze maminka na mateřské, ukázala jsi mi cestu, jak na sobě dál pracovat, vzdělávat se a růst

Iveta Flesarová

Maminka na rodičovské dovolené

Mně jsi pomohla s akné. Než jsem tě poznala nebyla jsem schopná chodit s hlavou nahoře ani se podívat do zrcadla. Hodně to bolelo .... Ty jsi mi pomohla s první objednávkou a vždy jsi poradila když bylo potřeba a já jsem nesmírně vděčná a děkuji, že jsi tu a to co děláš tak děláš srdcem.

  Eliška Šantorová

Prodavačka v pekárně

Díky Tiande mám doma zdravého krásného 7 měsíčního chlapečka také díky vložkové kůře a celkovému detoxu těla zmizela cysta na vaječníku. Opravdu skvělé produkty, na které nedám dopustit. 

Veronika Kaňkovská

Maminka na rodičovské dovolené

Vlasová kosmetika je top, Jani mi doporučila skvělé produkty, kdy jsem měla, bohužel po covidu, velký problém s padáním vlasů. Je to vše zpět, velké díky a doporučuji.

Lenka Martínková

ICN Athlete Fitness Figure

Detox opravdu doporučuju a doporučuju ho dělat poctivě!!! Já jsem kvůli zdravotním problémům a únavě začala po konzultaci hned 1. února. Jela jsem poctivě 21dnů - postupně vymizely vlčí hlady, chutě na sladké, zlepšení zdravotních problémů, srovnalo se trávení, přibyla energie. Zlepšily se vlasy i pleť a momentálně mám -10kilo. A moje malé velké vítězství - po cca 8 měsících jsem dala na ruku snubák a proč? Protože už můžu Děkuji za tak skvělé produkty, které fungují. 

Denisa Pulzerová

Maminka na plný úvazek 


Janička je naše bohyně, která nám pomáhá se vším. Především mi pomohla psychicky po ošklivém samovolném potratu po ivf, poradila mi a vysvětlila vše ohledně vložek atd (ženský balíček tomu říkám) kdykoliv je potřeba tak pořadí navede atd. Zensky balíček (vložky, intimky, citrokalcevit, Volupta, čaj) mně dali dohromady. Pak jsem se vždy řádila i o dalších výrobcích i třeba pro kamarádky. (kamarádky také už jsou na intimkách a vložkách od tianDe) používám také sadu kolagen paráda výborná na strie zpevnění pokožky i obličeje i čištění (mažu i na prsa, používám sůl od tianDe pak mam kolagen gel na to i krém),vřele doporučuji i olejicek na prsa (trpěla jsem na bolesti při ovulaci menzes a úžasné .zpevnili se i vyrostli a to jsem to používala jen 20 dni) kosmetika..tužka na oči obočí mejkap to je ženská jak ze salonů.. anulit také pára už mám i ve spreji ne jen pod paží ale i na nohy, stříkáme ti i boty, no a perlička slaviton a náplasti to nesmí chybět snad nikde..na bolesti rýmu nachlazení atd...no a teď jsem si v Era vyskoušela i leštící pilník..ooo tak to je vůbec nádhera, kamarádka si myslela že mám nalakované nehty...doporučuji od tianDe vše..a intimky?ten vítr v kalhotkách je návykový bez toho už ani ránu. Používala jsem teď s kolodním stříbrem neboť jsem byla v dalším procesu ivf a vítr mi chyběl stýskalo se mi.A Janička? to je nejúžasnější žena na kterou nedám dopustit, tu vám též doporučuji protože to je bohyně která vám pomůže býti ženou, vše vysvětlí pomůže a můžete ji plně důvěřovat. Takové sluníčko..

  Míša


Jani, moc ti děkuji za neskutečné informace. Já jsem byla ta zarytá tamponářka celé mládí až do úrazu před 14 lety... Potom jsem používala vlozky drogérie. No, ale moc děkuji, že si mě tenkrát před 5 lety oslovila a já jsem mohla vyzkoušet naše produkty a hlavně ty naše bylinné obklady Tím, že jsem kvadruplegička, takže celý den sedím na vozíku a ten komfort třeba v létě nebyl úplně ok... Naše vložky mi pomohly s výtoky a vůbec kvasinkami Nosím je každý den na střídačku podle nálady a určitého pocitu!!! MNOHOKRÁT mi vložky pomohly treba na hojení po operaci močového měchýře a také při zánětu močových cest..Jsou to prostě podklady!!! Měla by je vyzkoušet a NOSIT každá žena . Bylinky jsou blahodárné!!

Lucie Holubcová

Peer mentorka, mladá maminka na vozíku

S otěhotněním. Ne tedy u mě konkrétně, tak daleko tianDe ještě nejspíš není, ale u mé milované ženy a dnes nám už víc jak rok dělá to malé škvrňátko radost

Pavel Jaňurek

Reportér Týdeník policie, Novinky.cz