TianDe = životní styl


Korporace krásy a zdraví tianDe byla založena roku 2007. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu - to vše najdeme mezi základními kameny tianDe. Na českém trhu je značka tianDe zastoupena od března roku 2012 a její popularita v evropských zemích neustále roste.

Dalším důležitým komponentem značky tianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou tianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace.

Jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů tianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci tianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Produkce tianDe je dnes zastoupena v 32 zemích světa. V Česku, Rusku, Lotyšsku, Polsku, Ukrajině, Bělorusku a Kazachstánu dnes působí více než 1000 servisních a dealerských center korporace.