Bylinné vložky vs vložky z drogerie


"V Evropské unii neexistují žádné zvláštní předpisy upravující složení či výrobní proces dámských hygienických pomůcek, tak absence kontroly výskytu disruptorů v těchto pomůckách může reálně představovat potenciální zdravotní problém.

Kontrole nepodléhají ani výrobní materiály a kontaminanty, tedy chybí ověření zdravotní bezpečnosti a nejsou nastaveny standardy. Alarmující je zejména riziko infekce, podráždění, alergické reakce, intolerance či narušení hormonální rovnováhy.

Menstruační kalíšky jsou vyrobené buď z termoplastického elastomeru nebo zdravotně nezávadného lékařského silikonu. Mohou se v nich ale nacházet zbytky látek vyprodukovaných při zpracování a výrobě. V současné době neexistuje studie týkající se složení menstruačních kalhotek." Více viz odkaz níže.

Proč jsou endokrinní disruptory v dámských hygienických produktech hrozbou pro ženské zdraví čtěte zde: HERBANICUM.CZ

Stále se ještě setkávám s ženami, které zatím spíše řeší svůj vzhled než své zdraví. Dokud nepřijde problém, nechávají vše osudu. 

Buďte jiné a pečujte o nejcitlivější a nejzranitelnější část našeho těla v každém věku.S ženami vlastně denně hovořím na téma ženského zdraví, podpory otěhotnění, inkontinence, bolestivé a nepravidelné menstruace nebo menopauzy. Ty, které se svým zdravím chtějí něco dělat, krásné výsledky už mají nebo na nich pracují. A jak? 

Pomocí speciálního ženského programu s tianDe - kúry z bylinných vložek a intimek, který jim sestavuji na míru. Za poslední dny mám pod svými křídly díky účinkům tianDe dvě další těhulky, mladou maminku bez ložisek na čípku a jednu bez bolestí břicha během menstruace. To je prostě boží!

Proč tianDe vložky a intimky?

  • Mají patentovaný bylinný komplex

  • Vrstva z prodyšné 100% bavlny a celulózy

  • Neobsahují bělidla a chemická lepidla

  • Potravinářské lepidlo používané při výrobě žvýkaček

Pro všechny ženy, kterým není jejich ženské zdraví lhostejné:

Ráda Vám doporučím na míru ty nejlepší a nejefektivnější kombinace bylinných vložek a doplňků pro ženské zdraví přímo na míru, navíc mám pro Vás 100 Kč slevu na první objednávku, 200 Kč slevu na druhý nákup a jedny bylinné intimky dostanete do balíčku jako dárek. Stačí mi napsat zprávu a já se s Vámi spojím.

Objednejte si konzultaci zdarma

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám co nejdříve ozvu.


Video z workshopového maratonu, jehož tématem byla intimní hygiena s mými kamarádkami a kolegyněmi Hanou Křížovou a Janou Jakoubkovou. Jejich dechberoucí informace jsou plné vychytávek, tipů i triků, takže po zhlédnutí tohoto videa Vám začne všechno kolem ženského zdraví dávat úplně jiný smysl.