Certifikáty a ocenění tianDe

Mezinárodní ekologické hnutí Terra Viva potvrdilo vysokou kvalitu produktů řady Ekosféra. Je to důkaz veřejného uznání značky tiande, potvrzení toho, že základem její strategie je touha zlepšit životy a zdraví lidí tím, že vyrábí ekologický čisté, bezpečné výrobky.

Víceprezident Mezinárodního sdružení ekologů, průmyslníků a podnikatelů, prezident Mezinárodní akademie společenských věd, laureát prémie prezidenta RF, zasloužilý vědec RF, akademik RAO, doktor ekonomických věd, držitel čestného doktorátu Univerzity v Istanbulu, emeritní profesor Vídeňské univerzity, nositel Řádu Za zásluhy o vlast IV. třídy, Lev Kurakov předal Držitelce práv značky tianDe, Světlaně Šejnové, mezinárodní ekologické osvědčení, diplom laureáta a stolní symbol ceny GLOBAL ECO BRAND potvrzující, že společnost tianDe je globální ekologickou značkou.

K hlavní ceně od mezinárodních ekologů náleží také zlaté označení International Ekologist Initiative 100% eco quality. Toto označení bude umístěno na všechny produkty z řady Ekosféra jako záruka nejvyšší kvality a bezpečnosti pro člověka a planetu.

V roce 2014 korporace podpořila vládní projekt obnovy unikátního Čupinského lesa, který se nachází v regionu Altaj. Lesy tianDe rostou nyní nejen na Altaji, ale také v Novosibirském kraji a v Kazachstánu. Světlana Šejnová vyzvala partnery aby se semkli kolem ekologického projektu společnosti a do příštích narozenin tianDe vysázeli 1 milion stromů.

Společnost tianDe, založená v r. 2009 v Barnaulu, v srdci Altaje je na českém trhu od března 2012.

Díky spojení nejmodernějších technologií a znalostí východní medicíny s originálními tibetskými, čínskými a altajskými recepturami produktů přináší jedinečný efekt: působení se u většiny produktů projeví rychle, takže během několika minut je vidět opravdový účinek.

Vysokou kvalitu výrobků potvrzuje mezinárodní certifikát ISO 9001-2000.

Produkty obsahují látky příznivé nejen pro pokožku, ale pro celý organismus! Každý výrobek má ve svém složení vzácné přírodní ingredience jako výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos aj.), éterické oleje (z ylang-ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí aj.), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen aj.), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík aj.).

Výsledek použití výrobků tianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou !

(tianDe = nebeská dokonalost)

Výrobcem kosmetiky tianDe je:

Great Wall Cosmetics Factory
Guang Dong Province, Nan Yai City - CHINA

Importerem do ČR je:

ISTA CORPORATION, s.r.o.
Pobřežní 370/4, 186 00 Praha 8 - Czech Republic