O tianDe


Při výrobě produktů se používají byliny a postupy podle tradiční čínské medicíny.

Od konkurence se tianDe odlišuje svým přístupem. Kombinuje receptury tradiční čínské medicíny s nejmodernějšími vědeckými poznatky. Mnoho přípravků obsahuje vysoký podíl přírodních složek, které pochází z oblastí Altaje, Tibetu a Číny.


V tianDe najdete přes 700 výrobků každodenní potřeby. Vyberou si všichni - ženy, muži i děti.

TianDe vychází z principů čínské medicíny, proto mají produkty kumulativní účinek. Navazují jeden na druhý. Na výběr tu je více než 700 produktů, které pečují o pleť, tělo i domácnost žen, mužů a jejich dětí.

ZDRAVÁ ALTERNATIVA

Produkty dle originálních, tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje působí komplexně, harmonizují a čistí tělo, stimulují buňky našeho těla znovu k činnosti a dodávají energii.

Pomáhají podpořit imunitu a buněčnou obnovu těla. Účinně odstraňují bolest a řeší problémy s kůží, s vlasy, zuby i celulitidou. Pomáhají podpořit funkci vnitřních orgánů a oběhového systému a řešit civilizační choroby, neplodnost, deprese a mnohé další..

ŠOKUJÍCÍ ÚČINNOST

Původní receptury jsou založeny na tradiční čínské medicíně. Ke zpracování se ale používá moderní západní technologie a nanotechnologie.

Produkty tianDe obsahují až 30 % účinných látek (oproti max. 5 % v běžně dostupné kosmetice).

Vysoká kvalita produktů tianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001:2000.

Kosmetika tianDe není testována na zvířatech.

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ 

Produkty tianDe mají ve svém složení vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin, éterických olejů, minerálů a dalších unikátních složek (ženšen, zázvor, aloe, šnečí mucín, hadí tuk, vzácné houby či hedvábí, biozlato, koloidní stříbro, perly, fucoidan a mnohé další). 

SKVĚLÉ CENY A BONUSY 

Produkce tianDe zaručuje vysokou kvalitu za nízkou cenu. Všem registrovaným zákazníkům se totiž nabízí možnost nákupu za distributorské ceny a možnost získání skvělých bonusů. 

Registrujte se jako VIP člen zde.

S produkty tianDe si můžete za zlomek ceny dopřát péči srovnatelnou s profesionálním ošetřením v kosmetickém salónu, wellness či terapeutickou léčbou.